Salon Saray Kına Davet Hakkında

Başakşehir Sularvadisi nin ortasında metrokente ve metroya çok yakın bölgede, Başakşehir in Kayaşehir ve Şamlar bölgesinde bulunan salonumuzda,tecrübeli ekibimizle sizleri ağırlamaktayız.

Salon Saray Kına Davet olarak 1992 yılından beri, Düğün, kına, sünnet, nişan, doğum günü, mezuniyet vb. özel günler için organizasyonlar yapmaktayız. Bugüne kadar binlerce düğün, sünnet, nişan, festival, belediye ramazan programları, özel gün ve gecelerde organizasyon yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Başakşehir Sular Vadisinde bulunan mekanımız "Salon Saray" da, 180 kişi kapalı alan, 120 kişi açık alan ve toplamda 300 kişi kapasitesi ile hayatınızın unutulmaz zamanını en güzel şekilde geçirme imkanı sunmaktayız.

Düğün, kına, sünnet, nişan, doğum günü, mezuniyet ve özel toplantılarınızda yemekli ve yemeksiz seçeneklerimizle Salon Saray Kına Davet olarak Başakşehir'de bir ilk olan butik salonumuzda güler yüzlü ve tecrübeli kadromuz ile hizmet sunmaktayız. Tamamen bayan ekipten oluşan, kına personelimizle, bayan Dj ve bayan garsonlar ile Başakşehir Sular Vadisinde, yeşillikler içerisinde unutamayacağınız bir organizasyon için, sizi tanışmaya, kahve içmeye bekleriz. Aile sıcaklığını hissedeceğiniz salonumuz ve ekibimizle ağırlamaktan onur duyarız.

Web Sayfalarımız

Organizasyon Sektöründe Hizmet Verdiğimiz Diğer Web Sayfalarımız